Kvalitný nábytok

Kvalitný nábytok

NA MIERU

NA MIERU

Bootstrap Slider

Fórum

Ak chcete pridať nový príspevok stlačte:

Všetky údaje sú povinné

Veľká spokojnosť

S p. Turkovičom sme boli veľmi spokojní.Od poradenstva až po finálnu verziu našej kuchyne. Všetky termíny boli dodržané. Kvalitne odvedená práca. Určite pri ďaľšom nábytku kontaktujeme zase p. Turkoviča

Pridal Tomáš, 11.01.2018

Poďakovanie

Dakujem a odporúčam spoluprácu s pánom Turkovičom. Robil pre nás komplet kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi a som nadmieru spokojná. Všetko prebehlo podľa dohody, dobrá komunikácia, ústretovosť a hlavne perfektne prevedené detaily. dakujem

Pridal Zuzana, 31.08.2016

Spokojný zákazník

Objednala som si kuchynskú linku. P. Turkovič mi nielen poradil s návrhom, ale aj vysvetlil možnosti, navrhol lacnejšiu ale pritom rovnako kvalitnú alternatívu. Čo povedal to platilo, prišiel vždy na čas, montáž bez problémov, cena výborná!!! Teraz priatelia čo chodia ku mne domov chcú kontakt lebo nechápu, akú kvalitu za akú cenu som dostala. Vrelo odporúčam !! Keby všetci boli takí poctivci...len tak ďalej!

Pridal Spokojný zákazník, 12.03.2015

Nechapem

Cena ok, ale ta kvalita.

Pridal Karolic, 27.02.2015

Dorobenie baroveho pultu

Uplna spokojnost so sluzbami p. Turkovica.

Pridal Peter Ihnatisin, 27.11.2013

Dakujem

Aj tymto sa chcem podakovať za kvalitnú a rýchlu pracu ktorú p. Turkovič odviedol.

Pridal michal - vrakuňa, 14.08.2013

Spokojnosť

U p. Turkoviča som si objednala výrobu kuchynskej linky a som s ňou maximálne spokojná. Odporúčam.

Pridal Renáta, 17.03.2013

Vsetko sa da!

Sme velmi spokojni s pracou pana Turkovica, nielen s kvalitou a rychlostou dodania, ale aj s otvorenostou a odvahou pustit sa aj do netradicnych dizajnovych kuskov!

Pridal Peter, 06.03.2013

ODPORÚČAM

Precíznosť a profesionalita, ruku v ruke s vždy dodržaným termínom a cenou.

Pridal Viera, 12.06.2012

Spokojnosť

Veľmi som bol spokojný s prevedenou prácou a dodržaním termínu. Práca prevedená vysoko profesionálne, prepracovaná do posledného detailu. Som nad mieru spokojný. Kvalita je za super cenu. Vrelo pána Turkoviča môžem odporučiť.

Pridal Juraj, 27.05.2012

Spokojnosť

S pánom Turkovičom sme boli veľmi spokojný bol rýchly, vždy splnil termín ako slúbil a cenovo na Bratislavu prijatelný. Vrelo odporúčam

Pridal Marián, 12.05.2012

lavica a dvere

Objednali sme si od pana Turkovica vyrobu rohovej lavice do kuchyne a dvere so zarubnou do kupelne. Ocenujem, ze pan Turkovic navrhol a doriesil technicke detaily lavice na zaklade nasej predstavy. Sme spokojny s prevedenim aj instalaciou na mieste. Zakazka bola dokoncena este pred dohodnutym terminom.

Pridal tomas, 11.05.2012

Vrelo odporúčame!

Na pána Turkoviča sme sa obrátili najprv ohladom výroby rohovej kuchyne na mieru.Všetky detaily prepracoval podľa našich predstáv, kuchyňu dokončil pred termínom a cena bola výrazne nižšia ako v kuchynských štúdiach. Neskôr sme si dali vyrobiť tiež posteľ a botníkovú stenu na mieru. So všetkými výrobkami sme veľmi spokojní.

Pridal Gergelyova, 11.05.2012

super!

p. Turkovic nam urobil kuchynsku linku a vstavanu skrinu. Ocenujeme najma jeho rychlu a jasnu komunikaciu, ale aj to, ze nam vedel poradit lacnejsie a praktickejsie riesenia. S vysledkom sme nad mieru spokojni. Sme radi, ze sme sa pren rozhodli a urcite budeme s nim aj v buducnosti spolupracovat.

Pridal silvia, 11.05.2012